Posted on: July 7, 2022 Posted by: Gerald Bryant Comments: 0
3 найемоційніший фільм

навколо фільм

Очевидний рух на дисплеї насправді є наслідком того, що естетичне відчуття не може розрізнити приватні зображення в широкосмуговому режимі, тому сприйняття зображень змішується разом із темними періодами, а також фактично пов’язане одне з одним, щоб створити враження одна картина з переїздом. Аналогічний оптичний саундтрек (візуальне аудіо промовлених фраз, пісень, а також різноманітних інших шумів) працює вздовж частини фільм , спеціально для неї запланованої, а також не прогнозованої.

Сучасні фільм  зазвичай повністю електронні з усією процедурою виготовлення, показу та розповсюдження.

саме тому цей фільм насправді психологічний


13-річна жінка на ім’я Мейлін стає величезною червонуватою пандою щоразу, коли відчуває таке ж захоплення.
Стівен Ґів дізнається, що він насправді отримав силу єгипетського бога місяця. Однак він швидко виявляє, що кожна з цих новоявлених сил може бути справжнім благословенням, а також прокляттям для його сумного способу життя.
На основі реальних подій фільм «Шлях 34» зосереджується на капітані Вікранті Кханні, в якому брав участь через Аджая Девґна, природженого гравця в польоті, чия подорож має містичну програму після зльоту з іншої точки світу.

1. Почервоніння (2022)

Transforming Reddish – це американський комп’ютерний анімаційний смішний фільм мрії 2022 року, створений за допомогою майстерень комп’ютерної анімації Pixar, а також розповсюджених у фотографіях руху Walt Disney Workshops. Це фактично було організовано через Домі Ши в її режисерському запуску, складеному через Ши, а також Джулією Чо, а також створеним через Ліндсі Коллінз. Це знаменитості, озвучені Розалі Чіанг, Сандра О, Ава Морс, Hyein Playground, Майтрей Рамакрішнан, Оріон Лі, Вай Чінг Хо, Трістан Аллерік Джеймс Хонг і Чен. Вбудований у Торонто, Онтаріо, у 2002 році, він спостерігає за Мейлін «Мей» Лі, 13-річною китайсько-канадською стажеркою, яка через генетичне прокляття перетворюється прямо на величезну червонувату панду, коли вона відчуває будь-які тверді почуття. . Під впливом досвіду Ши, який розвивався в Торонто, фільм почав розвиватися в 2018 році після того, як вона представила його Pixar у жовтні 2017 року. Насправді це перший фільм Pixar, повністю створений за допомогою жінки.

2. Місячний лицар (2022)

Син рабина, Марк Спектор, працював у Pressure Recon Aquatic, а також швидко як оперативник ЦРУ, перш ніж стати найманцем разом зі своїм приятелем Жаном-Полем «Френчі» ДюШаном. Виконуючи завдання в Судані, Спектор був вражений тим, що інші бездушні найманці Рауля Бушмана нападають, а також усувають археолога доктора Алрауне раніше, ніж дитина цього чоловіка, а також його партнерка Марлен Алрауне. Після боротьби з Бушменом, а також фактично залишений бездиханним, смертельно поранений Спектор потрапляє до нещодавно розкопаного поховання Алрауна, а також фактично поставлений перед скульптурою єгипетського бога місяця Хонсю. Спектор помирає, після чого раптово оживає, повністю одужавши. Страховий випадок Хонсю бажає, щоб він став «місячним лицарем», залишивши позаду «Стиснуту руку Хонсю», викупивши свій спосіб життя фізичної жорстокості, який тепер захищає, а також мстить невинним.

3. ЗПС 34 (2022 )

«Шлях 34» — це індійський трилер 2022 року мовою гінді , знятий через Аджая Девгна, а також створений ними самими під його прапором Ajay Devgn FFilms. Фактично на фільм вплинула реальна подія 2015 року. Знаменитості кіно Аджай Девгн, Амітабх Баччан, а також Ракул Пріт Сінгх разом із Боманом Ірані, Ангірою Дхаром, а також Аканкша Сінгхом беруть участь у критичних функціях. «Шлях 34» був фактично запущений у кінотеатрах 29 квітня 2022 року. Він отримав схвальні оцінки, однак насправді мав вибухові збори. Пізніше він був запущений на Amazon.com Prime