Posted on: June 29, 2022 Posted by: Gerald Bryant Comments: 0
5 найкращих старовинних літаків, на яких ви все ще можете літати

про літак

У літаків 1890-х роках Лоуренс Харгрейв провів дослідження каркасів крил, а також індустріалізований пакетний змій, який підвищив цінність хлопця. Його стилі пакетних повітряних зміїв насправді були поширені. Незважаючи на те, що він також індустріально розробив свого роду обертовий двигун літака, він не виготовив, а не взяв у політ моторний літак з фіксованим крилом. У період між 1867 і 1896 роками німецький лідер індивідуальних авіаперельотів Отто Ліліенталь здійснив промислові подорожі важче повітря. Насправді він був першою людиною, яка заробляла добре задокументовані, дубльовані, ефективні переїзди. Функція Ліліенталя привела до того, що він заснував ідею сучасного крила, його спроби поїздки в 1891 році насправді розглядаються як початок індивідуальної подорожі, «Lilienthal Normalsegelapparat» насправді вважається початковим літаком у виробництві колекцій, а також його Функція сильно вплинула на братів і сестер Райт.


саме на якому саме літаку ви повинні летіти

Антонов Ан-24 (Сама початкова поїздка: 1959 р.)

Саме те, чого в нього немає в гламурі, Ан-24 перевершує в міцності, а також надійності, що зробило його придатним літаком для використання на великих просторах Радянського Союзу. Розроблений у 1950-х роках, він продовжує функціонувати й сьогодні разом із водіями приватних та збройних сил, особливо в місцях, а також невеликих наземних об’єктів. Хоча більшість Ан-24, які зараз діють, насправді є або вантажними, або навіть переміщеними збройними силами, українські компанії-постачальники «Електродвигун Січ» все ще керують ними в звичайних подорожах.

Boeing 727 (Дуже початкова поїздка: 1963 р.)

Саме те, що Boeing 707, а також DC-8 забезпечували для далеких маршрутів, Boeing 727 забезпечував короткі та середньомагістральні. Цей надійний тримоторний авіалайнер разом з можливістю вмістити близько 150 пасажирів став справжньою робочою конякою на ринку авіакомпаній. У міру розробки рішення разом з великою кількістю авіакомпаній по всьому світу воно змінило безліч типів респіраторних літаків. Якщо ви не залишитеся в збройних силах Болівії, Монголії або навіть інших національних меншин, які все ще мають рішення федеральних органів влади, ваша найкраща можливість здійснити політ на Boeing 727 насправді полягає в тому, щоб відправитися в Іран, де є фінал такого роду. фактично здійснюється через авіакомпанії Iran Aseman Airline.

Туполєв Ту-134 (Сама початкова поїздка: 1963 р.)

Більше 800 з них було впроваджено разом з Аерофлотом, а також різними іншими авіакомпаніями, а також небесними вимогами комуністичного блоку. Фірмовими функціями Ту-134 є його власний скляний ніс, а також стріловидне крило, кожне з яких є традицією бомбардувальника Ту-16, куди потрапляє авіалайнер. Бажаючі полетіти на Ту-134 поспішали набагато краще, тому що лише небагато з них залишаються в промисловому стані.
Нинішнім водієм є Sky Koryo, постачальник північно-східних прапорів (звичайно, насправді є компанії, які організовують авіаперевезення Північною Кореєю), а також російські авіакомпанії «Космос» і «Алроса».

Іллюшин Іл-62 (Сама початкова поїздка: 1963 р.)

Іл-62 насправді був радянським рішенням для Boeing 707, а також DC-8. Насправді це був основний далекомагістральний авіалайнер попереднього комуністичного блоку, який працював разом з Аерофлотом, а також східнонімецьким постачальником Interflug, щоб назвати лише кілька. Звичайно, в Росії, безумовно, все ще є кілька рішень федеральних органів влади, однак ви Остання можливість відправити його в промислову поїздку насправді є ще раз разом із Sky Koryo.

McDonnell Douglas DC-9, а також колекція MD-80/90 (Дуже початкова поїздка: 1965)

Насправді це був зазвичай ефективний літак, який можна було впізнати за власними двомоторними, розташованими позаду літака, поруч із задньою частиною. Досить невеликий DC-9 відкрив численні «тонкі» шляхи для вирішення літаків – ринковий ярлик для рішень разом із зменшеною потребою у мандрівниках. Дехто може заперечити, що DC-9 все ще виживає на таких, як Boeing 717, як і наймолодший. як найменший із сімейства MD-80/90 був фактично перемаркований після досягнення Boeing. Все ще можливо здійснити політ DC-9 разом із проходами African Reveal Air, а також Fly-Sax Кенії або навіть авіакомпанії Laser device Airline у ​​Венесуели.